Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

Nadciąga "Bruce Dickinson. Iron Maiden"

Tym razem Wydawnictwo Anakonda przygotowało coś dla miłośników i miłośniczek ciężkiego brzmienia - już 10 lipca do księgarń trafi biografia wokalisty gigantów heavy metalu - Iron Maiden.

O książce:

Bruce Dickinson znany jest przede wszystkim jako legendarny wokalista gigantów heavy metalu – grupy Iron Maiden. Wraz z kolegami wspiął się na sam szczyt i został jedną z ikon rocka na świecie. Jego historia z czasów, gdy nie był w zespole jest również niezwykła. Od początków w zespole Samson, jednym z przedstawicieli New Wave of British Heavy Metal, aż po jego karierę solową, która przyniosła mu również duży sukces.

Mało kto jednak wie, że Bruce Dickinson to prawdziwy człowiek renesansu. Poza swoją codzienną działalnością w Iron Maiden pisze on powieści przygodowe, prowadzi programy w radiu, jest prezenterem telewizyjnym, uprawiał przez wiele lat szermierkę, pasjonuje się historią wojskowości, a gdy akurat nie koncertuje, to w wolnych chwilach pracuje jako pilot 230-osobowych samolotów Boening 757 w liniach Astraeus Airlines. O tym wszystkim również dowiecie się z tej niezwykłej biografii.

Ta książka opowiada o losach Bruce’a od czasów wczesnej młodości aż po chwile największych triumfów i obecny status legendy heavy metalu jako frontman Iron Maiden.

Tytuł: Bruce Dickinson. Iron Maiden
Seria: Gwiazdy sceny
Autor: Joe Schooman
Wydawca: Anakonda
Data premiery: 10 lipca 2013
Tłumaczenie: Marcin Grzywacz
Oprawa: twarda
Kategoria: biografia, muzyka

© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.