Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

Już wkrótce w księgarniach: "Depeche Mode. Wczesne lata"

Wydawnictwo Anakonda rozpieszcza ostatnio fanki i fanów Depeche Mode. Po świetnie przyjętych książkach Dave Gahan. Depeche Mode oraz Martin Gore. Depeche Mode przyszedł czas na Depeche Mode. Wczesne lata poświęconą czasom największej świetności i energii twórczej tego kultowego zespołu. Książka trafi do sprzedaży 10 lipca.

O książce:

Depeche Mode jest jednym z najbardziej popularnych brytyjskich zespołów na świecie, fenomenem, którego płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy, a album Sounds of the Universe znalazł się w pierwszej trójce na listach przebojów w 25 krajach. Jednak to seria niesamowitych albumów z wczesnych lat działalności sprawiła, że stali się legendą i zdobyli armię szczerze oddanych fanek i fanów. Krążki takie jak Some Great Reward, Black Celebration i Music for the Masses, w swoim czasie w większości ignorowane przez brytyjską prasę, doprowadziły do tego, że muzycy ci z każdym rokiem mieli coraz silniejszą pozycję na rynku i coraz więcej artystów nowego pokolenia tworzyło pod ich wpływem.

Teraz w książce Depeche Mode. Wczesne lata pochylono się nad tymi klasykami - od debiutanckiego Speak & Spell z roku 1981 aż po Songs of Faith and Devotion z 1993 roku – a także przytoczono fragmenty wywiadów z członkami zespołu oraz muzykami sesyjnymi i realizatorami dźwięku, którzy mogli przyglądać się ich pracy na własne oczy. Dzięki nowej płycie Delta Machine, wydanej w 2013 roku, zespół Depeche Mode ponownie pokazał swoją moc, a nowe pokolenie fanów czeka, żeby go odkryć.

Tytuł: Depeche Mode. Wczesne lata 1981-1993
Autor: Trevor Baker
Wydawca: Anakonda
Data premiery: 10 lipca 2013
Tłumaczenie: Katarzyna Jokiel-Paluch
Oprawa: twarda
Kategoria: biografia, muzyka

 

© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.