Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

"Czarny Wygon. Bisy" już wkrótce w księgarniach

Już w drugiej połowie maja bieżącego roku w naszych księgarniach pojawi się nowa powieść Stefana Dardy - Czarny Wygon. Bisy.

Na swojej stronie autorskiej Stefan Darda umieścił zapowiedź trzeciej już część cyklu powieściowego Czarny Wygon. Zapewne wielką niespodzianką dla fanów i fanek jest to, że powieść ukaże się już w maju tego roku.

Co się stało z Witoldem Uchmannem, jaki los spotkał w Wielką Niedzielę 2007 roku jego przyjaciela – Adama, jaką rolę w opowieści odegra Teresa Bielak, o losach której mogliście Państwo przeczytać w opublikowanym niedawno w Internecie opowiadaniu "Słowo Czarnego"? Czy klątwa, która zagraża córeczce Rafała Gielmudy, przestała działać, a dawni mieszkańcy Starzyzny są już bezpieczni?

Odpowiedź na te, a także na wiele innych pytań, nowe postaci i miejsca akcji odnajdziecie Państwo już wkrótce w "Bisach" – ostatniej części "Czarnego Wygonu". 

Opowiadanie Słowo Czarnego znajdziecie TUTAJ.

Stefan Darda (ur. 2 września 1972 roku) - polski pisarz, autor głownie literatury grozy. Zadebiutował w 2008 roku powieścią Dom na wyrębach, która została nominowana do Nagrody Sfinks. W 2010 ukazały się dwa tomy cyklu Czarny Wygon.

© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.