Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

"Bezwzględna" Gail Carriger - zapowiedź

Już 6 marca na półkach księgarni pojawi się kolejna powieść Gail Carriger z serii Protektorat Parasola. Książka ukarze się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Bezwzględna to czwarta już powieść Gail Carriger z serii Protektorat Parasola. Tym razem bezduszna Lady Alexia Maccon będzie musiała uporać się z bezczelnym duchem, który śmie grozić królowej. Jakby tego było mało jej siostra postanawia walczyć o prawa kobiet, madame Lefoux tworzy potwora, a na ulicach Londynu aż roi się od jeżozwierzów morderców. I cóż ma począć nasza bohaterka, która (tak się składa) jest w ósmym miesiącu ciąży? Ciekawi?  Musicie wytrzmać do marca.

 Ponadto czwarty tom serii Protektorat Parasola odpowie na dręczące wszystkich pytanie – co zawiera tajemnicza beczka w pracowni madame Lefoux? – oraz przyniesie odpowiedzi na wiele ważkich kwestii, takich jak ta, czy Biffy zostanie subiektem, co kryje garderoba lorda Akeldamy i czy zostanie on dyktatorem mody w stolicy?

Gail Carriger pisze w celu odreagowania smutnego dzieciństwa pod okiem ekspatrianta i zrzędy. Uciekła z prowincji, mimochodem zdobywając po drodze dyplom lub dwa. Ma słabość do małych kapelusików i owoców tropikalnych.

Autorka: Gail Carriger
Tytuł: Bezwzględna
Tytuł oryginału: Heartless
Cykl: Protektorat Parasola
Data wydania: 6 marca 2012
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 364
Oprawa: miękka
Tłumaczenie: Magdalena Moltzan-Małkowska
Gatunek: fantastyka, urban fantasy

Zapraszamy również do zapoznania się z recenzją pierwszej części Protektoratu Parasola pt. Bezduszna, którą znajdziecie TUTAJ.

© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.