Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

"Serge Gainsbourg" S. Simmons – zapowiedź książki i słuchowiska radiowego

22 lutego ukaże się książka poświęcona kontrowersyjnemu, francuskiemu artyście, Serge’owi Gainsbourgowi. Już od 6 lutego jej fragmenty będą czytane na antenie radiowej Trójki.

Kontrowersyjny francuski muzyk, aktor, scenarzysta i reżyser. Autor niezapomnianego przeboju Je t'aime... moi non plus, który wywołał rewolucję seksualną we Francji i burzę medialną w całej Europie. Uwielbiany przez kobiety, romansował z pięknymi m.in: Brigitte Bardot i Jane Birkin.

Serge Gainsbourg autorstwa Sylvie Simmons to książka o człowieku, który na zawsze zmienił oblicze francuskiej muzyki. Brytyjska dziennikarka opisuje burzliwe życie artysty pełne wzlotów i upadków, ciężkiej pracy, twórczych ambicji, blasku sławy, ale również postępujące uzależnienie alkoholowe, skandale podczas wystąpień telewizyjnych, a wszystko w wiecznie unoszącym się dymie z wypalanych w ilościach hurtowych przez Serga jego ulubionych papierosów marki Gitane.

Fragmenty książki Serge Gainsbourg autorstwa Sylvie Simmons od 6 lutego do 26 marca br. na antenie radiowej Trójki czytać będzie Maria Seweryn. Siedem tygodni i aż 35 odcinków z biografią kontrowersyjnego francuskiego artysty - od poniedziałku do piątku o godz. 11.50.

Autor: Sylvie Simmons
Tytuł: Serge Gainsbourg
Data premiery: 22 lutego 2012
ISBN: 978-83-933758-8-2
Wymiary: 145 x 205 mm
Cena: 39.90 zł
Gatunek: biografia

© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.