Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

"Jak zjeść słonia" Karolina Kubilus - walentynkowa zapowiedź

Już niebawem walentynki - z tej okazji na księgarskich półkach pojawi się niejedna opowieść o miłości. Oto jedna z nich - ukaże się dokładnie 14 lutego, nakładem wydawnictwa Replika.

Własnego szczęścia nie da się zaprojektować.

Alicja doskonale wie, jak to jest, gdy świat wywraca się do góry nogami. Do tej pory całkiem nieźle sobie radziła – miała stałą, ciekawą pracę w firmie projektującej wnętrza, wynajmowane od kumpeli mieszkanie, faceta, który wydawał się tym właściwym...

I nagle wszystko trafił szlag.

Niedługo po niespodziewanym rozstaniu z Robertem, Alicja traci pracę, a do  mieszkania, które – jak się okazuje – zostało sprzedane, wprowadza się student medycyny.

Beznadzieja. Kasy nieustannie ubywa, kilogramów – wręcz przeciwnie, Alicja cierpi ponadto na permanentny niedobór endorfin. Jakby tego było mało, ma na karku także wtrącającą się mamę i wścibską sąsiadkę.

Kiedy w jej życiu zjawia się Piotr, z którym łączy ją  głębokie uwielbienie dla Beatlesów, jednocześnie na horyzoncie pojawia się zadurzony w niej biznesmen, Adam.  A i Robert nie do końca daje o sobie zapomnieć...

Czy Alicja ponownie stanie na nogi, odnajdzie prawdziwe szczęście i miłość?

Tytuł: Jak zjeść słonia
Autorka: Karolina Kubilus
Premiera: 14. lutego 2012
Wydanie: I
ISBN: 978-83-7674-160-4
EAN: 9788376741604
Stron: 300
Cena: 29,90
Wydawca: Wydawnictwo Replika
Gatunek: obyczajowa, romans

© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.