Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

Marzec miesiącem kobiet - wielki konkurs z Wydawnictwem MG!

SEKRET-1400pix Ogłaszamy nowy konkurs! Tym razem na naszym portalu do wygrania książki pisane przez kobiety lub o kobietach - aż cztery tytuły do wyboru! To Ty decydujesz, co możesz wygrać.

W puli nagród znajdują się:

Sekret, Charlotte Bronte (nowość!)
Prowincja pełna snów, Katarzyna Enerlich
W poszukiwaniu zapachu snów, Iwona Menzel
W zakątku cmentarza czyli koniec wieczności, Magdalena Kawka

A oto zadanie konkursowe: Jaką książkę napisaną przez autorkę-kobietę polecasz i dlaczego? Nagrodzimy najlepiej naszym zdaniem napisane i najbardziej przekonujące argumentacje (nie kierujemy się doborem podanych przez Was tytułów książek czy autorek).

Autorki lub autorzy nagrodzonych odpowiedzi z pierwszego i drugiego miejsca otrzymają od nas po trzy książki, z trzeciego i czwartego - po dwie, zaś z piątego i szóstego - po jednej. W sumie nagrodzimy więc aż 6 osób!

Warunki konkursu:

1. Odpowiedzi - nie dłuższe niż 1000 znaków ze spacjami - należy przysyłać (w treści maila, nie w załączniku) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscowością zamieszkania.
2. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Marcowy konkurs z Wydawnictwem MG.
3. Na odpowiedzi czekamy do  31 marca (wtorek) 2015 roku (włącznie).
4. Szczegółowy regulamin konkursów znajdziecie TUTAJ.
5. WAŻNE: do odpowiedzi należy dołączyć listę książek w kolejności od tej, którą najbardziej chciałoby się wygrać. Nie gwarantujemy, że każdy Zwycięzca (lub Zwyciężczyni) otrzyma książkę (książki) z czoła swej listy - pierwszeństwo mają osoby z pierwszych miejsc. Jeśli w wygrywającym zgłoszeniu zabraknie tej listy, będziemy książki przyznawać losowo.

Ważne: O wygranej w konkursie każda z wygrywających osób zostanie poinformowana mailowo w dniu ogłoszenia wyników. Warunkiem otrzymania wygranej nagrody jest nadesłanie danych adresowych w ciągu 14 dni od ogłoszenia listy zwycięzców/ -czyń. Nagrody wysyłamy na terenie Polski.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.