Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

Nowi aktorzy w obsadzie Kung Fu Panda Kaboom of Doom

Kung fu pandaDruga część Kung Fu Pandy o podtytule Kaboom of Doom jest już w produkcji.
Fabuła kontynuacji filmu przedstawia się następująco:

Panda Po wraz z przyjaciółmi Tygrysicą, Modliszką, Żurawiem, Małpą i Żmiją pilnują bezpieczeństwa mieszkańców doliny. Po wiedzie życie, które zawsze było jego marzeniem – jest teraz jednym ze Smoczych Wojowników. Spokojne życie zakłóca jednak nowy, bardzo niebezpieczny przeciwnik, który pojawił się w Chinach. Umiejętności i techniki kung fu nie są w stanie przeciwstawić się broni, którą włada. Po i przyjaciele muszą powstrzymać groźnego rywala. Czy można tego dokonać w stosunku do istoty, która nie posiada słabych punktów?
Odpowiedź na to pytanie może kryć się w przeszłości.

Obsada dubbingu animacji studia Dream Works jest iście gwiazdorska. Do znanych z pierwszej części Angeliny Jolie (Tygrysica), Lucy Liu (Mistrzyni Żmija), Jacka Blacka (Panda Po), Dustina Hoffmana (Shifu), Jackie Chana (Mistrz Małpa) i Setha Rogena (Mistrz Modliszka) oficjalnie dołączyli Gary Oldman, Jean-Claude Van Damme, Michelle Yeoh i Victor Garber.
Wiemy już też komu użyczą głosu.
Głosem Garego Oldmana będzie przemawiał nowy przeciwnik, Paw. Garber i Van Damme zostaną Mistrzami: Nosorożcem i Krokodylem. Michelle Yeoh wcieli się w słynną wieszczkę – Kozę.

Obraz, którego premiera planowana jest na 27 maja 2011 roku, reżyseruje Jennifer Yuh Nelson.
© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.