Współpraca

 TVNights

Yggdrasil - portal o grach bmmo

Kroniki Fallathanu - Prawdziwy mmoRPG w przeglądarce

LineCladis

biuro rachunkowe mrągowo

Blask już w księgarniach

BlaskCzy miłość anioła może być niebezpieczna?

W sennym miasteczku Venus Cove, życie płynie powoli. Wszystko się jednak zmienia, gdy pojawia się w nim trójka aniołów. Gabriel, Ivy i Bethany mają ochronić miasto przed siłami zła. Tak zaczyna się bestsellerowa książka “Blask” Alexandry Adornetto, która do polskich księgarń trafi 9 lutego.

„Blask” ukazał się w USA w sierpniu 2010 r. i od razu wskoczył na listę bestsellerów „New York Timesa”. Książka zebrała bardzo dobre recenzje, a jej 18-letnia autorka zyskała sporą popularność. Prawa do wydania cyklu nabyło kilkanaście wydawnictw z całego świata. W Polsce zrobiło to wydawnictwo Bukowy Las.

O książce
Do sennego miasteczka Venus Cove przybywają trzy anioły: Gabriel – wojownik, Ivy – uzdrowicielka oraz najmłodsza, a przy tym mającą w sobie najwięcej z człowieka, Bethany. Zadaniem aniołów jest nieść dobro światu, który coraz bardziej ulega wpływom ciemności. Podczas misji aniołowie muszą ukrywać swe nadnaturalne zdolności, świetlistą poświatę, a także – co najtrudniejsze – anielskie skrzydła. Pomagając całej społeczności, próbują nie przywiązywać się do pojedynczych ludzi…

I wtedy Bethany poznaje w szkole Xaviera. Żadne z nich nie potrafi  oprzeć się wzajemnemu przyciąganiu. Kiedy zaczyna łączyć ich prawdziwe  uczucie, zdają sobie sprawę, że przekraczają granice ustalone przez niebo. I nie jest to jedyne zagrożenie dla ich szczęścia. Ciemne moce nie czekają i wciąż rosną w siłę. Nie ma czasu do stracenia. Czy miłość do człowieka stanie się źródłem klęski Bethany i jej misji?

O autorce
Osiemnastoletnia Alexandra Adornetto miała czternaście lat, gdy w Australii ukazała się pierwsza napisana przez nią powieść „The Shadow Thief”, po której szybko opublikowano dwie kolejne książki jej autorstwa.  Ta nadzwyczaj utalentowana młoda pisarka jest córką pary nauczycieli języka angielskiego, a także wielką miłośniczką książek. Mieszka na stałe w Melbourne, gdzie kończy pracę nad kolejną powieścią z cyklu „Blask”.
© 2016 Oblicza Kultury. All Rights Reserved.